از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون؛
۵۴۹۵ بیمار از خدمات تصویربرداری بیمارستان زینبیه (س) خورموج بهره‌مند شدند

8 خرداد 1402
رئیس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: تعداد مراجعین به بخش تصویربرداری (رادیولوژی) بیمارستان زینبیه (س) خورموج در دوماهه اول سال جاری ۴ هزار و ۷۶۸ نفر به‌صورت سرپایی و هزار و ۱۷۷ نفر به‌صورت بستری بوده است.

دکتر علی بهنام مجرد اظهار داشت: بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان زینبیه (س) شامل چهار بخش رادیولوژی، سونوگرافی، O.P.G (تصویر از دندان) و سی.تی.اسکن مشغول ارائه خدمت به شهروندان گرامی است.
رئیس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: خدمات سونوگرافی جهت بیماران سرپایی در کلینیک تخصصی بیمارستان هر روزه به‌جز روزهای تعطیل ارائه می‌گردد.
وی افزود: بیمارستان زینبیه (س) به سیستم بایگانی تصاویر پزشکی PACS مجهز است، بعد از انجام خدمات مربوطه در بخش‌های رادیولوژی و سی.تی.اسکن، گزارش کتبی از پزشک متخصص رادیولوژی در موارد بستری دریافت می‌کنند و در صورت ضرورت در موارد سرپایی نیز گزارش تحویل داده می‌شود.
رئیس بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: دسترسی سیستمی و الکترونیکی به تصاویر در تمامی نقاط بیمارستان برای پزشکان درمان گر ممکن است و در صورتی که بیمار نیاز داشته باشد که خارج از بیمارستان خدمات پزشکی را دریافت نماید با تهیه CD خام اطلاعات لازم در اختیارشان قرار می‌گیرد.
دکتر بهنام مجرد اضافه کرد: با توجه به پیشرفت‌های روز افزون تکنولوژی، نصب برنامه‌ای جدید و به روز در آینده‌ای نزدیک از اهداف این مرکز است تا بیماران و پزشکان بتوانند بدون نیاز به CD و به سهولت به خدمات رادیولوژی و سی.تی.اسکن دسترسی داشته باشند.

 

انتهای پیام/ ه.ح ۴۰۵۰

 


کلمات کلیدی:
مراجعین.رادیولوژی     بیمارستان.زینبیه.خورموج    

تاریخ بروز رسانی:   22 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >