رئیس بیمارستان زینبیه (س) خورموج:
جذب 13 متخصص و 3 پزشک عمومی به بیمارستان زینبیه(س)

27 دی 1401
13 متخصص و 3 پزشک عمومی جدید به کادر پزشکی این مرکز اضافه شد که با احتساب این تعداد،تعداد متخصصان به 27 نفر و پزشکان عمومی 9 نفر رسیدند.

رئیس بیمارستان زینبیه(س)خورموج بیان کرد: 13 متخصص و 3 پزشک عمومی جدید به کادر پزشکی این مرکز اضافه شد که با احتساب این تعداد،تعداد متخصصان به 27 نفر و پزشکان عمومی 9 نفر رسیدند.

دکتر بهنام مجرد اظهار کرد: یک متخصص زنان،2 متخصص اعصاب و ر وان(روان پزشک)،یک متخصص چشم پزشکی،یک متخصص پوست،یک متخصص قلب و عروق،یک متخصص رادیولوژی، یک متخصص مغز و اعصاب،یک متخصص داخلی،یک متخصص جراح عمومی،یک متخصص بیهوشی،یک متخصص ارتوپدی و یک متخصص کودکان به کادر تخصصی اضافه شده اند و فعالیت خود را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: با اضافه شدن پزشکان جدید به بیمارستان،شاهد افزایش کیفیت خدمت رسانی به مراجعین و سهولت دسترسی به پزشکان خواهیم بود.

دکتر بهنام مجرد با اشاره به خدمات ارائه شده در کلینیک تخصصی دکتر حاجیانی بیمارستان زینبیه(س) افزود: به مراجعین کلینیک تخصصی از فروردین ماه 1401 تا 25 دی ماه امسال حدود 18505 خدمت شامل ویزیت تخصصی در رشته های مختلف تخصصی ،نوار قلب، اکو، سونوگرافی و ... صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/ ه.ح 4050


کلمات کلیدی:
جذب.متخصص     جذب.پزشک.عمومی     بیمارستان.زینبیه.خورموج    

تاریخ بروز رسانی:   17 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >