مخزن اکسیژن مایع با اعتباری بالغ بر 15 میلیاردریال برای بیمارستان زینبیه(س)خریداری شد

18 امرداد 1401
سرپرست بیمارستان زینبیه (س)خورموج گفت: مخزن اکسیژن مایع با اعتباری بالغ بر 15 میلیاردریال برای بیمارستان زینبیه(س)خریداری شد.

دکتر علی بهنام مجرد اظهار داشت: با توجه به افزایش بار مراجعه کووید ۱۹ و احتمال ورود به پیک هفتم آن ،تأمین منبع اکسیژن مطمئن برای این بیماران و دیگر بیماران تنفسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لذا خریداری مخزن اکسیژن مایع با ظرفیت 10 تن و بیشینه 10 بار در اولویت قرار گرفت و خریداری مخزن انجام شد.
وی بیان کرد: بیمارستان زینبیه(س) قبل از این علاوه بر کپسول های اکسیژن از دستگاه اکسیژن ساز و همچنین مخزن اکسیژن مایع استیجاری جهت درمان مشکلات تنفسی بیماران استفاده می نموده است.
دکتر بهنام مجرد در خصوص رفع مشکل تأمین اکسیژن مورد نیاز بیمارستان افزود: بیمارستان برای تأمین اکسیژن مرکزی مطمئن، نیاز به مخزن اکسیژن مایع داشت که با استقرار دائمی و همیشگی مخزن 10 تنی اکسیژن مایع در کنار دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان، این مشکل بطور کامل حل می گردد.
سرپرست بیمارستان زینبی(س) با بیان اینکه 15 میلیارد ریال اعتبار برای خرید این مخزن اکسیژن مایع هزینه شده است، افزود: اعتبار خرید این مخزن از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری تأمین شده‌ است.

انتهای پیام/ ه.ح : 4050

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خریداری.مخزن     اکسیژن.مایع     بیمارستان.زینبیه.خورموج    

تاریخ بروز رسانی:   19 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >