طی ۶ ماه اول سال ۱۴۰۱؛
۱۲۲۰۰۰ آزمایش در آزمایشگاه بیمارستان زینبیه (س) خورموج انجام شد

4 دی 1401
سرپرست بیمارستان زینبیه خورموج گفت: تا پایان ۶ ماه اول سال ۱۴۰۱، حدود 122 هزار آزمایش در آزمایشگاه بیمارستان ثبت شده است.

دکتر علی بهنام مجرد اظهار داشت: تعداد کل مراجعه‌کنندگان اعم از بستری و سرپایی در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ در این مرکز ۱۴ هزار و ۷۹۰ نفر بوده است.
سرپرست بیمارستان زینبیه خورموج بیان داشت: آزمایشگاه بیمارستان شامل بخش‌های کلینیکال بیوشیمی، هماتولوژی، میکروبیولوژی، سرولوژی، هورمون، ایمونولوژی، بانک خون، تجزیه ادرار، انگل‌شناسی و بخش کنترل کیفی است.
وی تصریح کرد: در این مرکز روزانه به‌طور میانگین ۵۰۰ تا ۶۰۰ نمونه آزمایش هم برای بیماران بستری و هم بیماران سرپایی انجام می‌گیرد که این آمار تا پایان شهریور امسال حدود ۷۶ هزار و ۲۴ آزمایش برای بیماران بستری و حدود ۴۵ هزار و ۱۸۴ آزمایش جهت بیماران سرپایی انجام شده است.
دکتر بهنام مجرد افزود: آزمایشگاه بیمارستان زینبیه با ۱۶ نفر نیروی فنی و ۲ نفر نیروی پذیرش و خدمات و یک متخصص پاتولوژیست به‌صورت شبانه‌روزی برای مراجعه‌کنندگان اورژانسی و بیماران بستری بخش‌ها در حال خدمت‌رسانی هستند و همچنین برای مراجعه‌کنندگان سرپایی همه‌روزه به‌جز روزهای تعطیل از ساعت۷:۳۰ تا ۹ صبح با داشتن نوبت، انجام وظیفه می‌نمایند که نوبت‌دهی از سیستم متمرکز پذیرش ۲۴ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب روز قبل از مراجعه فعال می‌گردد و بیماران از این طریق اقدام می‌نمایند.
وی در خصوص نحوه جواب دهی نیز بیان کرد: نحوه جواب دهی برای مراجعه کنندگان سرپایی از ساعت ۱۰-12 صبح هر روز است و برای بیماران اورژانسی و بستری در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
دکتر بهنام مجرد خاطرنشان کرد: آزمایشگاه این بیمارستان با دارا بودن دستگاه‌های به روز و مناسب سعی بر خدمت‌رسانی به بهترین نحو را به مراجعه کنندگان خود دارد.

انتهای پیام/ ه.ح ۴۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
    بیمارستان.زینبیه.خورموج     دکتر.بهنام.مجرد     آزمایشگاه.بیمارستان    

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >