گزارش تصويري بازديد نماينده مجلس شوراي اسلامي تير ماه 95

4 امرداد 1395
نماينده شهرستان دشتي و تنگستان در مجلس شوراي اسلامي از بخش هاي مختلف بيمارستان زينبيه بازديد كردند.

 

نماينده مردم شهرستان‌های دشتي و تنگستان در مجلس شوراي اسلامي در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به بازدیدی که به همراه رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان زینبیه خورموج از بخش‌های مختلف داشتیم تلاش‌های خوبی در بخش بهداشت و درمان صورت گرفته است.
دکتر سيد کمال‌الدین شهرياري افزود: خوشبختانه آنچه امروز مشاهده کردم تلاش دلسوزانه و متعهدانه نیروی انسانی شاغل در این بیمارستان از بالاترین مقام که رییس شبکه بهداشت درمان هست تا رییس بیمارستان، پزشکان متخصص، پزشکان عمومی، پرستاران، خدمه و کادرهای فنی، سایر پرسنل در حد توان خدمت‌رسانی و به بیماران سرویس می‌دهند.
وی تصریح کرد: از تک‌تک کارکنان خدوم و زحمت‌کش بیمارستان زینبیه خورموج تشکر می‌کنم و امیدوارم در همه امور موفق باشند.
دکتر شهریاری یادآور شد: بیمارستان زینبیه (س) خورموج با فضایی که دارد می‌تواند با افزایش نیروی انسانی و تأمین برخی از تجهیزات جدید خدمت‌رسانی بیشتری را به مردم ارایه کند.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: الحمدالله ازنظر فضا مشکلی نداریم که در حال حاضر عملیات ساخت درمانگاه تخصصی بیمارستان زینبیه (س) خورموج در حال اجراست ولی ما نیاز به یک سری از تجهیزات پزشکی داریم ضمن اینکه سی‌تی‌اسکن و نیروی انسانی از نیازهای ضروری بیمارستان زینبیه (س) خورموج است که تلاش خواهیم کرد تا این نیازمندی‌ها تأمین کنیم و با راه‌اندازی دستگاه سی‌تی‌اسکن در این بیمارستان بسیاری از اعزام‌ها به بوشهر کاهش می‌یابد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با هیات همراه خود از بخش‌های مختلف بیمارستان بازديد و ضمن عيادت از بيماران بستري و آگاهي از مشكلات آنها از نزديك با امكانات و كمبودهاي بخش‌های بيمارستان زینبیه (س) خورموج شدند.

 


کلمات کلیدی:
نماينده.شهرستان.دشتي     بازديد.نماینده.مجلس     بیمارستان.زینبیه.خورموج    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >