سرپرست بیمارستان زینبیه خورموج:
مخزن اکسیژن مایع ۱۰ تنی در بیمارستان زینبیه راه‌اندازی شد

3 دی 1401
سرپرست بیمارستان زینبیه (س) خورموج از نصب و راه‌اندازی مخزن اکسیژن مایع ۱۰ تنی با بیشینه فشار ۱۰ بار در این بیمارستان خبر داد.

دکتر علی بهنام مجرد اظهار داشت: با توجه به نیاز بیمارستان و بیماران به‌ویژه در شرایط حاد تنفسی به اکسیژن، بیمارستان مخزن اکسیژن مایع را با پیگیری‌های لازم و تأمین اعتبار خرید آن از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری پس از انجام مراحل اولیه زیرسازی و آماده‌سازی سکوی مناسب، در بیمارستان مستقر و وارد چرخه انتقال اکسیژن کرد.
وی در مورد مزایای این مخزن بیان داشت: مخزن اکسیژن مایع، بدون نیاز به برق و اپراتور کار می‌کند. این دستگاه دارای اکسیژن خالص است که حتی در بالاترین میزان مصرف نیز دچار افت فشار نمی‌شود.
دکتر بهنام مجرد ادامه داد: جوابگو نبودن دستگاه اکسیژن ساز مرکزی بیمارستان در شرایط حاد، همچنین حمل‌ونقل و جابجایی درون بخشی کپسول‌های اکسیژن، پس از طی نمودن مراحل قانونی و تائید کارشناسان محترم مخزن اکسیژن مایع خریداری و نصب گردید.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمامی بخش‌های بیمارستان به‌جز کلینیک تخصصی و بخش دیالیز که خارج از محدوده داخلی بیمارستان هستند و زیرساخت مناسب آن فعلاً آماده نیست را تحت پوشش قرار داده و اکسیژن موردنیاز را در شرایط حیاتی برای بیماران تأمین می‌کند.
دکتر بهنام مجرد اظهار داشت: خرید، نصب و راه‌اندازی مخزن اکسیژن مایع ۱۰ تنی با بیشینه فشار ۱۰ بار، بااعتباری بالغ‌بر ۱۴ میلیارد ریال انجام پذیرفته است. امیدواریم با این اقدام بتوانیم خدمات مطلوب‌تری را به مردم شهرستان دشتی ارائه نمائیم.


انتهای پیام/ ه.ح ۴۰۵۰آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بیمارستان.زینبیه.خورموج     نصب.مخزن.اکسیژن     دکتر.علی.بهنام     مجرد    

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >