سرپرست بیمارستان زینبیه خورموج:
12 متخصص به بیمارستان زینبیه خورموج اضافه شد

7 ارديبهشت 1401
سرپرست بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: علاوه بر متخصصان شاغل در بیمارستان زینبیه (س) 12 متخصص جدید نیز به کادر تخصصی این مرکز افزوده شد که با احتساب این تعداد، متخصصان به 19 نفر رسیدند.

دکتر علی بهنام مجرد اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام‌جمعه شهرستان و همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یک متخصص زنان و زایمان، یک متخصص داخلی، یک متخصص قلب و عروق،2 متخصص جراح عمومی، یک متخصص بیهوشی، یک متخصص چشم‌پزشکی، یک متخصص کلیه و مجاری ادراری، یک متخصص عفونی، یک متخصص مغز و اعصاب و یک متخصص کودکان به کادر تخصصی اضافه شده‌اند و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به جهت همکاری و حمایت همه‌جانبه ابراز داشت: امیدواریم وضعیت درمان در شهرستان دشتی بهبود و مشکلات مردم عزیز شهرستان کاهش یابد.

سرپرست بیمارستان زینبیه (س) خورموج بیان کرد: بیمارستان زینبیه (س) خورموج یک متخصص بیهوشی دارد که برای پوشش این کمبود از جاهای دیگر نیز کمک گرفته می‌شود.

دکتر بهنام مجرد افزود: این متخصصان برحسب نیاز بیمارستان اضافه شدند ولی در برخی رشته‌ها ازجمله بیهوشی در سطح کشوری با کمبود مواجه هستیم که به‌تبع آن ما نیز با این کمبود مواجه شده‌ایم که امیدواریم با اتخاذ تدابیر لازم بتوانیم مشکلات موجود را به حداقل برسانیم.

 

 

 

انتهای پیام/ ه.ح 4050


کلمات کلیدی:
جذب.متخصص     بیمارستان.زینبیه.خورموج     دکتر.بهنام.مجرد    

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >